O NAS HOTEL CLASSIC

O Nas

Hotel Classic usytuowany jest 3 km od Rynku Głównego i 10 km od lotniska w Jasionce. Nasi Goście mają do dyspozycji 48 komfortowo wyposażonych pokoi z łazienkami oraz 2 apartamenty z jacuzzi. Na terenie obiektu znajdują się: restauracja, sale konferencyjne, całodobowy sklep oraz bezpłatny monitorowany parking.

O NAS HOTEL CLASSIC

Wolne Chwile

Restauracja Classic jest miejscem, które przyciąga swoich gości nie tylko wyśmienitą staropolską i czeską kuchnią, ale także bogatą ofertą dań ze świeżych ryb morskich, które stanowią prawdziwą perełkę w menu. Wśród tych przysmaków znajdują się takie specjały jak turbot, łosoś bałtycki pochodzący z własnego połowu, troć oraz dorsz, które zachwycają podniebienia każdego smakosza.

Restauracja Classic to jednak nie tylko miejsce na pyszny posiłek, ale także idealna przestrzeń do organizacji różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych.

ZOBACZ WIĘCEJ
O NAS HOTEL CLASSIC

Nasza Filozofa

Filozofia naszego hotelu opiera się na doskonałym połączeniu elegancji, komfortu i gościnności. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego gościa, dbając o jego wygodę i zadowolenie.

O NAS HOTEL CLASSICM

Nasza Misja

Misją naszego hotelu jest zapewnienie naszym gościom niezapomnianego i komfortowego doświadczenia, które przekracza ich oczekiwania. Dążymy do doskonałości w obsłudze, oferując wysoki standard zakwaterowania, wykwintną kuchnię.

PRZEGLĄD

Spacer Video

Odkryj elegancję i wygodę naszego hotelu w tym krótkim wideo. Zobacz komfortowe pokoje, wyśmienite menu restauracji i relaksujące spa. Idealne miejsce na wypoczynek!

ODKRYJ NASZE DZIEDZICTWO

Nasza Historia

Nasza historia to pasja i zaangażowanie, tworząca niezapomniane doświadczenia dla naszych gości od lat.

 • 2017

  Rozbudowa restauracji

  Rozbudowa restauracji o ogród zimowy wraz placem zabaw dla dzieci. Zapraszamy do odkrywania komfortu, regeneracji i niezapomnianych chwil.

 • 2016

  Rozpoczecie połowu ryb morskich na wodach morza Bałtyckeigo

  Rozpoczecie połowu ryb morskich na wodach morza Bałtyckeigo. Spróbuj autentycznych smaków prosto z wód bałtyku.

 • 2014

  Otrzymanie nagrody

  Otrzymanie nagrody za "Najlepszy Lokal na Rodzinny Obiad" oraz "Najlepsze Danie Regionalne" w konkursie Korona Smakosza

 • 2009

  Budowa dwóch sal konferencyjnych

  Nadbudowa hotelu wraz dobudową kolejnych dwóch sal konferencyjnych. Twój sukces zaczyna się tutaj!

 • 2006

  Rozbudowa hotelu i restauracji

  W tym roku nastąpiła rozbudowa od hotelu i restauracji wraz ze sklepem całodobowym i salą konferencyjną. Doświadcz wyjątkowej atmosfery w samym sercu miasta!

 • 2002

  Otwarcie Hotelu i Restauracji

  Otwarcie Hotelu Classic! Przygotuj się na niezapomniane doznania w komfortowej przestrzeni, gdzie elegancja spotyka się z doskonałą obsługą.

 • 2000

  Budowa Hotelu Classic

  Budowa Hotelu Classic to perfekcyjne połączenie nowoczesności i solidności. Luksusowe materiały, innowacyjny design - harmonia komfortu i elegancji.